Pokoje gościnne Anna Dzierzęga

Opinie


Autor / data: | 2013-05-08
Treść komentarza:Bardzo miła i cicha okolica. Pokoje bardzo przytulne z czyściutkimi łazienkami. Właściciele bardzo, bardzo życzliwi, mili i pomocni. Polecam:))

Autor / data: Michałowska | 2015-02-01
Treść komentarza:Pokoje czyste, wystarczająco duże, zadbane łazienki, blisko na stok no i miła przyjazna atmosfera sprawia, że chce się do Was wracać. Polecamy !!

Autor / data: Szymczyk Dariusz | 2016-08-19
Treść komentarza:Słowo dziękujemy to za mało pozdrowienia dla wszystkich do zobaczenia za rok.

Autor / data: Piotr Raniewicz | 2015-10-12
Treść komentarza:O miejsce mogę mówić w samych pozytywach ;) jeżdżę tam co roku na Sylwestra, aby spędzić go z dala od zgiełku i hałasu oraz tłumów ludzi. Cicha piękna okolica, właściciele przesympatyczni i zawsze wszystko z nimi jest do dogadania. Pokoje są przytulne i z łazienkami co ułatwia życie turystom. Piękne widoki rekompensują brak tv w pokojach, ale jednak przydałby się jakiś mały telewizorek, gdy nie chce się oglądać wspólnie z innymi gośćmi w salonie. Polecam to miejsce każdemu kto chce odpocząć mając do pomocy w problemach ludzi o złotym sercu, bo tacy są właściciele. Miejsce Tworzą nie tylko pokoje i wyposażenie, ale też ludzie. Mam nadzieję że i w tym roku znajdzie się dla mnie pokoik na Sylwestra ;)

Autor / data: e | 2016-12-26
Treść komentarza:

Autor / data: Ela | 2016-12-26
Treść komentarza:Przyjeżdżam tu już od wielu,wielu lat z rodziną. Gospodarze jakich ze świeca szukać.Przemili gościnni i życzliwi.Kiedy przychodzi czas odjazdu łzy kręcą się w oczach.Potrawy na wigilii i ogólnie super, nie zapomniane smaki.Co tu więcej gadać niezapomniane klimaty i już.Co do komentarza o telewizorku w pokoju to nie wiem o co chodzi? bo są i wi-fi też jest.Pozdrawiam i zapraszam was kochani bo tu jest super miejsce.


  Dodaj swój komentarz

Kod:

ff751

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: